Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Amazon Prime Polska

Strona główna » Blog » Amazon Prime Polska
Skuteczna sprzedaż na Amazon
Amazon Prime Polska

Usługa Amazon Prime dostępna jest w Polsce od 12 października 2021 roku. Głośna promocja tej dodatkowej usługi z pewnością dla wielu osób umożliwiła zapoznanie się z tą ofertą. Co więcej, z pewnością ilość oferowanych możliwości, które daje Amazon Prime pogłębiła zainteresowanie tym abonamentem. Z powodzeniem wypiera z rynku inne, dotychczas popularne subskrypcje. Nie można ukryć, że cena Amazon Prime zdecydowanie zachęca do wypróbowania. Łączy w sobie szereg możliwości, który do tej pory nie był na polskim rynku spotykany, a także przewiduje darmowe atrakcje.

Cena Amazon Prime

We współczesnych czasach coraz więcej podmiotów zabiega o wykupienie usługi w abonamencie. Preferencyjne warunki, które w zamian są oferowane zdecydowanie do tego zachęcają. W zależności od upodobań można wykupić m.in.: YouTube Premium, Netflix, HBO Go, Spotify, Xbox Game Passa, a teraz także Amazon Prime. Abonament Amazon to zdecydowany konik tego serwisu, czyli sztandarowa usługa. Dodatkowo posiadała odpowiednią promocję w naszym kraju. Serwis oferował wykupienie tej usługi na roczny okres czasu za jedyne 49 złotych. Użytkownicy podkreślają, że jest to świetna promocja, która łączy w sobie niską cenę z wysoką jakością.

Osoby, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na wykupienie rocznej subskrypcji mogą skorzystać z miesięcznego abonamentu. Cena Amazon Prime za jeden miesiąc to wyłącznie 10,99 zł. Należy pamiętać, że subskrypcja jest odnawialna automatycznie, dlatego przez nieuwagę w zaledwie pięć miesięcy można przekazać równowartość rocznego abonamentu.

Amazon Polska Prime

Dla niezdecydowanych osób istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego. W ramach tej opcji można przez 30 dni posiadać dostęp do wszelkich możliwości portalu. Ten okres jest w pełni darmowy, nie trzeba za niego płacić. Oferta jest skierowana zarówno dla nowych jak i starych użytkowników. Istotne jest, aby wcześniej nie korzystali z Prime, dotyczy to także Amazon.de.

Darmowa, szybka dostawa

W ramach usługi Amazon Prime użytkownicy posiadają nielimitowany dostęp do darmowych dostaw towarów, które zostały zakupione na tej platformie. Co więcej darmowa wysyłka nie posiada dolnej granicy, co jest niebywałą okazją. Z kolei osoby nie posiadający tej usługi muszą dokonać zakupów za określoną kwotę, aby nie ponosić dodatkowych kosztów. Co więcej, osoby będące częścią programu Amazon Prime mogą skorzystać także z szybszej dostawy zamówienia, które może być dostarczone już kolejnego dnia. Amazon Prime w Polsce zapewnia zarówno darmową dostawę do paczkomatów jak i za pośrednictwem kuriera.

zakupy na Amazon - skuteczny sprzedawca dzięki upreseller

Amazon Prime Video – na czym polega usługa?

W ramach usługi Amazon Prime użytkownicy posiadają dostęp do Amazon Prime Video, czyli specjalnego serwisu VOD udostępniającego filmy i seriale. Jego regularna cena poza tą promocją wynosi aż 25,99 miesięcznie. Amazon Prime Video charakteryzuje się bardzo dużym i nieustannie aktualizowanym katalogiem. Można tam oglądać filmy o rewelacyjnych ocenach. Również znajdują się tam oryginalne produkcje Amazon. W Amazon Prime Video są dostępne m.in.: Goliath, The Boys, Bosch, The Expanse czy The Man in the High Castle. Możliwości Amazon Prime Video są o wiele większe i każdy odnajdzie pozycje, które będą go w pełni satysfakcjonowały, przede wszystkim oryginalne produkcje, do których dostęp jest znacząco ograniczony. Nie można ukryć, że dostępność Amazon Prime Video jest dla wielu osób elementem, który potrafił skuteczne zachęcić do wykupienia rocznego abonamentu.

Prime Video jest coraz bardziej konkurencyjne dla Netflixa czy też HBO GO. Platforma udostępniła funkcję X-Ray, czyli specjalną nakładkę na odtwarzacz. Pozwala w dowolnym momencie na uzyskanie dostępu do informacji o danej scenie w materiale wideo. Przedstawione są tam informacje o obsadzie, ścieżce dźwiękowej czy też nawiązuje do ciekawostek.

Na Prime Video nieustannie pojawiają się ciekawe propozycje, które zyskują ogromne powodzenie wśród widzów. Jednym z ostatnich hitów jest serial The Boys, stanowiący adaptację komiksów Gartha Ennisa. Przedstawia inne, nieznane oblicze super bohaterów, 9 którzy nie są aż tacy wspaniali. Ich sposób postępowania przełożył się na ukształtowanie formacji The Boys, którzy są ich wrogami. Serial potrafi trzymać w napięciu i zaskakuje już od samego początku.

Kolejną propozycją godną polecenia jest Good Omens (Dobry Omen). Jest to adaptacja powieści Neila Gaimana z 1990 roku przeprowadzona przez Amazon Prime. Odnosi się do wizji końca świata, jednak perspektywa widzenia jest od strony anioła, demona i młodocianego antychrysta. Serial wciąga już od pierwszych ujęć.

American Gods to serial, w którym cień wychodzi na wolność, a tam spotyka tajemniczego mężczyznę. Posiada on ogromną wiedzę o przeszłości Cienia. American Gos przedstawia ich wspólną podróż po Ameryce, która jest pełna wielu niesamowitych wydarzeń.

W gronie polecanych programów znajduje się również The Grand Tour, czyli następca kultowego Top Gear. Fabuła skupia się na podróży trzech mężczyzn: Jeremy, Richard i James. Odbywają podróż na wszystkie kontynenty, a tam testują najnowsze pojazdu wprost od producentów z całego świata.

Świat Amazon - dowiedz się więcej dzieki upreseller.com

Amazon Prime Gaming – ukłon w stronę fanów gier

Możliwości abonamentu nie ograniczają się wyłącznie do Prime Video. Ten abonament Amazon Prime oferuje coś także dla fanów gier wideo. W ramach usługi Amazon Prime jest także dostęp do Prime Gaming. W konsekwencji oferowane są darmowe gry, które można na zawsze przypisać do posiadanego konta na Steamie, GOG-u, czy też na innych sklepowych platformach funkcjonujących na rynku gier pc. Kolejną korzyścią wynikającą z przynależności do Amazon prime w Polskce jest dostęp do pakietów cyfrowych przedmiotów dedykowanych na PC, konsole, a także smartfony. Dodatkowo w ramach Prime Gaming udostępniana jest jedna darmowa subskrypcję kanału do wykorzystania w serwisie Twitch.tv. Regularna cena takiej usługi na jeden miesiąc, poza pakietem oferowanym przez Amazon, kosztuje 3,99 euro.

Największą popularnością cieszy się obecnie Gaming Capsule stworzona do gry League of Legends. W konsekwencji użytkownik otrzymuje 650 RP, a także skin o wartości 1350 RP i dodatkowe bonusy. Z kolei wykupując w LoLu pakiet za 50 zł użytkownik otrzymuje zaledwie 1800 RP i nic więcej. A w przypadku Amazon Prime to tylko jedna z wielu możliwości oferowanych przez tę platformę.

Oferty specjalne w ramach Amazon Prime

Użytkownicy, którzy korzystają z Amazon Prime w Polsce posiadają dostęp do specjalnych ofert i wyszukanych obniżek w sklepie Amazon. Dodatkowo raz w roku dostępna jest specjalna oferta, prawdziwa gratka dla fanów okazji. Prime Day to ogromna wyprzedaż, z której mogą szybciej skorzystać użytkownicy posiadający subskrypcję. Ceny towarów są nieporównywalnie niższe. Posiadanie pierwszeństwa zakupu pozwala na nabycie towarów, które występują w limitowanych i małych ilościach. Te wyjątkowe okazje dostępne są na pół godziny przed startem promocji dla zwyczajnych użytkowników.

Co więcej, Amazon oferuje nie tylko Prime Day, ale także chętnie uczestniczy w innych hucznych wyprzedażach. Na Black Friday można także spotkać wyjątkowe okazje. Płynnie i szybko dopasowuje się do potrzeb użytkowników. Nie można ukryć, że odbywa się to na warunkach przyjaznych dla klientów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że są one nieustannie poszerzane.

Amazon w Polsce

Czy Amazon Prime się opłaca?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do opłacalności wykupu Amazon Prime. Za niespełna 50 zł można skorzystać z szeregu funkcjonalności, które niebyły dotychczas spotykane. W przypadku Allegro, dostępny jest również pakiet Allegro Smart, jednak on ogranicza się wyłącznie do darmowych dostaw, a cena poza promocją wynosi 49 zł za rok użytkowania. Zatem Amazon z pewnością w tej kwestii posiada przewagę, którą rodzima platforma może nigdy nie przegonić. Szereg możliwości w niskiej cenie: dostęp do filmów i seriali, jak i darmowe gry pc, to samo w sobie jest warte tych pieniędzy. Szeroki zakres możliwości równolegle pozwolił stworzyć ofertę dostosowaną do różnych grup społecznych. Zarówno do młodszych jak i starszych użytkowników, którzy prezentują różne rodzaje zainteresowań. Wystarczy, aby łączyła ich chęć zakupów w okazjonalnych cenach.

Podsumowując, na polskim rynku nie stworzono jeszcze platformy, która w tak niskiej cenie przygotowałaby taką atrakcyjną ofertę. Tuż obok realnych oszczędności, które pozwalają uniknąć ponoszenia kosztów wysyłki, pojawia się także atrakcyjna forma rozrywki. Na szczególną uwagę zasługuje dostęp do autorskich treści, które tworzone są wyłącznie dla subskrypcji na Amazon Prime. Dodatkowo nierzadko pojawiają się filmy i seriale, na których premiery oczekują widzowie na całym świecie, a ich jakość wideo zadowala nawet najbardziej wymagających widzów. Darmowe gry są świetnym rozwiązaniem dla fanów gier, zarówno tych młodszych jak i starszych. Na liście nie brakuje popularnych tytułów, które potrafią skutecznie odciąć gracza od otaczającej rzeczywistości. Ciężko znaleźć użytkowników, którzy żałowaliby pieniędzy wydanych na roczny abonament.

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

W naszej ofercie

Sprzedaż Twoich produktów na Amazon

To mały krok dla Ciebie

Wielki skok dla Twojej firmy

Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

Skontaktuj się z nami
Wyjście
Przewiń na górę