Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Case study klienta z branży meblarskiej

Strona główna » Case study » Case study klienta z branży meblarskiej
Amazon
Case study klienta z branży meblarskiej

Jak osiągnać sukces na Amazon – case study klienta branży meblarskiej

Współpraca z firmą z branży meblarskiej rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku. W tamtym momencie była to firma która dopiero zaczynała swoją przygodę z  platformą Amazon.

Zajmuje się ona produkcją mini barów/szaf z alkoholem oraz stoliczków swoim wyglądem stylowanych na beczki do wina / whiskey. Jako producent z odpowiednim zapleczem ekspertów w dalszym ciągu udoskonalają stare jak i wprowadzają nowe produkty do sprzedaży dla klientów na Amazon.

Jaki był początek?

Od samego początku praca z firmą miała narzucone szybkie tempo, dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu klienta jak i specjalistów z Up reseller i Amz Team. Udało nam się postawić się wszystkie początkowe listingi w zaledwie 2 dni.

Po wstawieniu produktów konto spotkało się z pierwszym problemem jaki zdarza się większości początkujących sprzedawców na Amazon. Jednym z największych wyzwań dla początkujących listingów jest uzyskanie “BuyBoxa” Który nie tylko sprawia że nasza oferta wygląda lepiej w oczach klienta docelowego ale także pozwala na reklamowanie produktów. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów i rzetelnej pracy nad stworzeniem ruchu, udało się uzyskać pierwszą sprzedaż w 4 dni po wstawieniu produktu a BuyBoxa uzyskać zaledwie w 2 tygodnie.

Współpraca

Wkład i jakość pracy jaką włożyliśmy bezpośrednio przełożyło się na sprzedaż . W zaledwie jeden miesiącu udało nam się zbudować sprzedaż na poziomie ~ 40 000 euro!

case study amazon - sukces klienta

Kolejnymi krokami było uzyskanie praw przemysłowych jak i znaków towarowych w celu chronienia produktów.

Mimo że sezon letni zawsze jest dosyć ciężkim okresem dla większości branż e-commerce, podejmując odpowiednie działania jesteśmy w stanie stwierdzić że posiadamy tendencję wzrostową.

sprzedawaj bez rejestracji konta na Amazon

Obsługa konta na Amazon

W dalszym ciągu nasza praca polega na zwiększaniu liczby ofert dla naszego klienta i udoskonalaniu już istniejących. Statystyki pokazują że przekłada się to na całą gamę produktów pojawiających się na pierwszych stronach danych słów kluczowych.

Prowadzone kampanie zarówno na rynku niemieckim jak i francuskim pozwalają na uzyskiwanie coraz to większych wzrostów sprzedaży, co pokazuje poniższy screen.

Zostań Vendorem na Amazon dzięki Up reseller

Zapoznaj się z ekspertami z upreseller.com

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

W naszej ofercie

Sprzedaż Twoich produktów na Amazon

To mały krok dla Ciebie

Wielki skok dla Twojej firmy

Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

Skontaktuj się z nami
Wyjście
Przewiń na górę