Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Dla producentów / dystrybutorów

Strona główna » Oferta » Dla producentów / dystrybutorów
Dla producentów / dystrybutorów

Sprzedaż na Amazon FBa ze ekspertami z upresellerProdukując bądź prowadząc dystrybucję produktów, głównym celem każdej z firm jest zwiększenie sprzedaży. Istotne jest, aby odbywało się ono przy pełnej kontroli poniesionych kosztów oraz zachowaniu współmiernego cash flow. Głównym miejscem, które pozwala na osiągniecie tych założeń, jest Amazon.

Amazon jest platformą skupiająca 310 milionów użytkowników, którzy czekają na odpowiednio przedstawiony produkt. Korzystając z oferty firmy obsługującej konta sprzedażowe na tej platformie, zadaniem producenta bądź dystrybutora jest posiadanie produktu zaś resztą zajmują się wyspecjalizowani w dziedzinie listingu specjaliści. Skupiają oni uwagę na tym, by dany produkt został wybrany spośród setek tysięcy podobnych produktów, przez potencjalnego klienta.

Obsługa konta Amazon – kompleksowa oferta dla dystrybutorów

Jeśli prowadzisz konsorcjum handlowe warto, abyś zastanowił się nad wyborem odpowiedniej firmy, która wykona całą oprawę sprzedażową za Ciebie. Firmy specjalizujące się w obsłudze kont sprzedażowych, świadczą kompleksową usługę, która polega na pełnym outsourcingu konta na platformie Amazon, na rynku Europy oraz USA. Usługa ta zawiera wiele możliwości, które pozwolą wprowadzić Cię do świata sprzedaży na Amazon. Początki nie zawsze są łatwe, dlatego istotne jest, aby w swych pierwszych nieśmiałych krokach mieć obok siebie wiernego kompana. Oferta dla dystrybutorów powinna także stać się obiektem zainteresowań firm, które już posiadają produkty udostępnione na koncie Amazon. W tym przypadku zadaniem zespołu specjalistów jest uzyskanie buy box, czyli wygrania z konkurencją. Oferta dla dystrybutorów / producentów zawiera również szereg pakietów, które skupiają się na budowaniu systemu sprzedaży, wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia, w tym analizę konkurencji i branży, w której zawiera się Twoja działalność.

sprzedaż na Amazon z upreseller.comKażdy z początkujących ,,amazończyków” zastanawia się nad kosztami, które są zdecydowanie najważniejszym aspektem w firmach handlowych. Pamiętaj, że współpracując z nami – oszczędzasz! Omijają Cię rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane z potencjalnymi pracownikami. Nie musisz również wydawać pieniędzy na szkolenie nowo przyjętych podwładnych. Ponadto, istotną kwestią jest fakt, iż koszty poniesione przez Ciebie są uzależnione od naszej skuteczności. A więc szykuj produkt, a my go na pewno sprzedamy!

Co dokładnie zawiera kompleksowa obsługa producentów na Amazon?

Naszym celem jest pomoc w rozwoju Twojej firmy na portalu Amazon. Stąd też oferujemy szereg usług konsultingowych. Dzięki nim posiądziesz wiedzę, w jaki sposób możesz wyróżnić swój produkt pośród konkurencji na rynku oraz dowiesz się, jakie są sposoby na poszukiwanie odpowiednich dostawców i w jaki sposób negocjować z nimi ceny. Ponadto konsulting może być pomocny przy tworzeniu własnej marki.

W naszej gestii leży również cała, szeroko pojęta obsługa konta Amazon. Musisz pamiętać, iż dochodowa sprzedaż na tej platformie wymaga od Ciebie ciągłego kontaktu z obsługą Amazon, ponieważ wszystkie sprawy związane ze sprzedażą powinieneś realizować na bieżąco. Platforma ma restrykcyjne regulaminy, które dotyczącą firm oraz osób prywatnych. W przypadku wyboru naszej firmy to my zapewnimy Ci bezproblemową obsługę konta Amazon.

Kompleksowa obsługa sprzedaży na Amazon i innych marketplacePrócz obsługi Twojego konta istotna jest również obsługa klienta. Kiedy zdecydujesz się na pomoc specjalistów, Twoi klienci będą obsłużeni na najwyższym poziomie – odpowiedź na zapytanie w ciągu 24 godzin, w kilku językach. Ponadto firma zajmie się rozstrzyganiem reklamacji i zwrotów, a także stałym monitorowaniem zamówień.

Zaraz za systematyczną obsługą konta sprzedażowego oraz konta klienta, istotnym składnikiem powodzenia sprzedaży na Amazonie, jest odpowiednie tworzenie aukcji, promowanie i pozycjonowanie produktu. To właśnie towar jest esencją sprzedaży. Bez skrupulatnego tworzenia listingu funkcjonowanie jakiegokolwiek sklepu okazuje się zupełnie bezwartościowe. Z tego też powodu, praca nad odpowiednim promowaniem produktu dąży do tego, aby jak najwięcej osób zobaczyło Twój towar. Firma zajmująca się obsługą kont sprzedażowych skupia się na tym, by poprzez odpowiednie tworzenie aukcji oraz promowanie produktu to Twój przedmiot został sprzedany najwięcej razy, co przyczyni się do zwiększenia obrotów Twojej działalności.

Bardzo ważne podczas działań na platformach internetowych jest cyber bezpieczeństwo. Zapewnienie bezpiecznej sprzedaży jest celem każdego, kto posiada konto na Amazon. Prócz neutralizacji zagrożeń, istotną kwestią jest utrzymywanie ciągłości wypłat oraz kontrola komentarzy i opinii wystawianych przez użytkowników. Wybór odpowiednich specjalistów zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym z tych aspektów.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  Zobacz również
  Inne wątki z tej kategorii

  To mały krok dla Ciebie

  Wielki skok dla Twojej firmy

  Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

  Skontaktuj się z nami
  Wyjście
  Przewiń na górę