Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Dla klientów Amazon

Strona główna » Oferta » Dla klientów Amazon
Dla klientów Amazon

Wielu polskich przedsiębiorców obawia się sprzedaży na Amazon. Międzynarodowe rynki zbytu są o tyle kuszące, co przerażające, jako nieznane wody e-commerce. Dzięki odpowiedniej obsłudze konta sprzedażowego na Amazon można dotrzeć w najdalsze zakątki świata sprzedaży internetowej. Samodzielne prowadzenie działalności handlowej na rynku międzynarodowym to wyzwanie, które może przytłoczyć. Na platformie Amazon liczy się bowiem przede wszystkim zadowolenie Klienta, a na to wpływa szereg czynników, począwszy od sprawnej i przejrzystej komunikacji, po terminowość dostawy.

obsługa konta amazon, skuteczna sprzedaż - zapraszamy do upreseller.comKiedy warto skorzystać z kompleksowej obsługi sprzedaży dla Klientów?

Klienci Amazon często mają swoich resellerów, którzy zajmują się kompleksową obsługą klienta i sprzedażą. Nie każdy producent ma jednak potrzebę być widoczny na platformie sprzedażowej i tworzyć osobną markę. Niekiedy przedsiębiorcy bardziej opłaca się figurować bezpośrednio jako sprzedawca. Ma to miejsce w sytuacjach, kiedy oczekiwany jest natychmiastowy efekt, producent ma na stanie artykuły sezonowe, bądź jego wyroby zalegają na stanie magazynowym i potrzebuje je wyprzedać.

Współpraca na Amazon w 7 filarach

Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży dla klientów platformy Amazon. Współpraca z nami opiera się na 7 głównych filarach działalności.

 1. Analiza rynku i sprawdzenie potencjału sprzedażowego. Wybór rynków docelowych

Pierwszy krok dotyczy analizy rynku. Analizujemy różne obszary, w tym:

Na podstawie dokonanych analiz ustalamy potencjał rynkowy. Przy dokładnym raporcie i uwzględnieniu czynników takich jak cel sprzedaży, typ towaru i okres czasu, w którym będzie dostępny, prognozujemy zyski (krótko i długoterminowe). Następnie wybieramy rynki docelowe o największych potencjałach sprzedażowych.

 1. Kosztorys kosztów Amazon, ustalenie marży i zasad współpracy

Po dokonaniu analizy tworzymy kosztorys kosztów Amazon. Cena zawiera:

Następnie ustalamy marżę i zasady współpracy.

 1. Tworzenie treści

Sprzedaż internetowa opiera się na odpowiednio stworzonych treściach. Przygotowujemy profesjonalne treści dla produktów, grafiki, w tym zdjęcia produktowe, a także kody źródłowe (listing). Kluczem do widoczności oferty jest jej pozycjonowanie. Współpracujemy z profesjonalistami w zakresie tworzenia treści internetowych i reklamowych.

 1. Wysyłanie towaru na magazyn Amazon przez naszego kuriera (FBA)

FBA to realizacja przez Amazon. Zapewnia najwyższej jakość usługi logistyczne w kraju i zagranicą. Dzięki usłudze FBA istnieje możliwość darmowych przesyłek, co przekłada się na większe zyski. Obsługa FBA działa całodobowo i w lokalnym języku, gdzie prowadzona jest sprzedaż.

 1. Kampanie reklamowe, marketing

Dobra sprzedaż nieodzownie łączy się z odpowiednio przeprowadzoną kampanią reklamową, jak również z czasem jej trwania. Zajmujemy się planowaniem i wdrażaniem kampanii. Wybieramy najskuteczniejsze metody i środki przekazu, opracowujemy efektywne sposoby działań marketingowych, przyczyniających się do znacznych wzrostów sprzedaży produktów na rynku.

 1. Raporty ze sprzedaży

Na bieżąco tworzymy raporty ze sprzedaży, będące punktem wyjścia do dalszych działań. Skuteczne raporty sprzedażowe pozwalają na monitorowanie i usprawnianie procesów handlowych. Dobrze opracowany raport obejmuje zyski ze sprzedaży, powody utraty szans sprzedażowych, wyłapuje tzw. “lejki sprzedażowe”. Raport sprzedażowy to odzwierciedlenie działań na rynku, dynamiki sprzedaży i doprecyzowanie klientów docelowych.

 1. Wystawienie faktury

Po wszystkich działaniach związanych ze sprzedażą i współpracą, Klient wystawia nam fakturę. Pieniądze są na koncie w przeciągu 7 dni od wystawienia rachunku.

Skuteczna sprzedaż na Amazon - co wybrać fba czy fbm - upresellerOszczędność czasu, zwiększenie zysków

Obsługa kont sprzedażowych na Amazon nie musi wiązać się ze żmudną pracą i samodzielnym koordynowaniem wszystkich procesów. Zdanie się na specjalistów daje pewne zyski, oszczędza czas, a czas to pieniądz. Dobrze zainwestowane pieniądze pomnażają się. Zaufaj profesjonalistom i zdaj się na nas!

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  Zobacz również
  Inne wątki z tej kategorii

  To mały krok dla Ciebie

  Wielki skok dla Twojej firmy

  Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

  Skontaktuj się z nami
  Wyjście
  Przewiń na górę