Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Konsulting Amazon

Strona główna » Usługi » Konsulting Amazon
Konsulting Amazon

Na czym polega consulting Amazon?

E-commerce staje się coraz bardziej popularne. Obecnie wiele osób woli robić zakupy z domu, ponieważ w sieci można znaleźć praktycznie wszystko i to w jednym miejscu. W związku z tym wielu przedsiębiorców podążając z duchem czasu i wychodząc na przeciw potrzebom klientów, postanowiło przenieść swoje usługi do sieci. Na platformie Amazon sprzedawcy mają spore możliwości, ale konkurencja jest tak duża, że ciężko jest się przez nią przebić. W tej sytuacji bardzo przydatny okazuje się konsulting Amazon. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz już swoje produkty od jakiegoś czasu, czy może dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie online!

skuteczna sprzedaż i rejestracji marki na Amazon z upreseller.comCzym jest konsulting Amazon?

Consulting Amazon to nasza pomoc na każdym etapie. Nie tylko pomożemy Ci założyć konto na Amazonie, ale też okażemy Ci wsparcie przy wprowadzaniu produktów do sprzedaży, czy obsłudze klientów. Naszym zadaniem jest zadbać o to, abyś był na bieżąco z wszelkimi interesującymi Cię zagadnieniami. Nasze doradztwo działa na podstawie o doświadczenie i wiedzę. Poza nimi oferujemy pełne zaangażowanie. Tylko dzięki nim możemy udzielić Ci takich konsultacji, które będą dla Ciebie zadowalające, a co ważniejsze pozwolą zwiększyć rozpoznawalność Twoich produktów i marki, a także zysk oraz rozszerzyć działalność.

Cały proces zakładania konta na Amazon

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Amazon, a nie wiesz, od czego zacząć? Przede wszystkim musisz założyć konto sprzedawcy. Rejestracja przebiega w następujących krokach:

Jak widzisz, rejestracja konta Amazon to proces dość skomplikowany, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz consulting Amazon pomoże Ci przez niego przejść i w razie jakichkolwiek komplikacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że Amazon bardzo restrykcyjnie podchodzi do przestrzegania regulaminu. Nawet najmniejsza pomyłka może skutkować blokadą konta.

sprzedaż i reklama na marketplace np. Amazon - upreseller.comChcesz rozpocząć sprzedaż na Amazon? Pomożemy!

Amazon jest największą platformą sprzedaży w Internecie na świecie. Dlatego też oferujemy naszym klientom usługi konsultingowe. Dzięki nam zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci zyskać przewagę nad konkurencją, zdobyć umiejętność prawidłowej negocjacji, poznać sposoby nawiązywania współpracy np. z dostawcami lub wyszukiwania produktów, które będą cieszyć się zainteresowaniem wśród Twoich klientów. Consulting Amazon obejmuje też reklamę, wybór narzędzi reklamowych, doradztwo przy tworzeniu własnej marki oraz sposoby na szybkie i bezproblemowe dostawy. Dodatkowo w ofercie znajdziesz odpowiedzi na to, jak skutecznie przygotować opisy i zdjęcia produktów, by zachęcały klientów do zakupu.

Dlaczego warto skorzystać z consulting Amazon?

Branża e-commerce jest na tyle rozległa, że pierwsze kroki w sprzedaży internetowej są zwyczajnie trudne. Tymczasem my stawiamy na proste, ale solidne rozwiązania, które pomogą Ci nie tylko wygenerować wyższe zyski, ale też zmniejszyć koszty własne. My jako eksperci doskonale wiemy, że prowadzenie firmy na Amazon nie jest łatwe. Dlatego też nasz konsulting może okazać się Ci bardzo przydatny. Dla nas stworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej dla nas jest chlebem powszednim.

Skuteczna sprzedaż na Amazon - co wybrać fba czy fbm - upresellerPomożemy przygotować skuteczną reklamę!

Reklama na Amazon jest bardzo istotna i musi trafiać do określonej grupy klientów. Pomagamy też i w tym aspekcie. Konsulting zapewni Ci wybór najlepszej reklamy zgodnie z tym, jaki przeznaczysz na nią budżet. Podczas analizy statystyk przekonamy się, że nasze działania przyniosły zamierzony efekt. Nasze doświadczenie pozwala nam przyspieszyć cały proces i Twoja marka szybko stanie się rozpoznawalna, zresztą podobnie jak produkty. Co więcej, zajmujemy się też optymalizacją opisów pod względem słów kluczowych. W przypadku, gdy Twoi klienci nie będą mieli możliwości znaleźć pożądanego produktu, to nie będą też mogli go od Ciebie kupić i tym sposobem dokonają zakupu u Twojej konkurencji.

Sprzedajesz na Amazon? Wybierz nasz konsulting!

Sprzedaż na Amazonie to idealne rozwiązanie dla sprzedawców, którzy chcą wejść na rynek bez zakładania sklepu internetowego i pozycjonowania go w wyszukiwarce. Plusem na pewno jest też to, że na Amazon dostępne są dodatkowe i bardzo korzystne funkcje. W naszej ofercie zajmujemy się też pełną obsługą klienta, która stanowi kluczowy element. Niemniej istotne jest też wprowadzanie produktu, czy pozycjonowanie sklepu. Decydując się na consulting Amazon, dostaniesz od nas pełne wsparcie i doradztwo mające na celu wprowadzenie zmian. Poza tym konsultacje polegają na analizie konkurencji i zyskania nad nią przewagi!

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  Zobacz również
  Inne wątki z tej kategorii

  To mały krok dla Ciebie

  Wielki skok dla Twojej firmy

  Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

  Skontaktuj się z nami
  Wyjście
  Przewiń na górę