Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Landing page

Strona główna » Usługi » Landing page
Landing page

Landing page Amazon

Stworzenie landing pages ma istotne znaczenie dla funkcjonowania biznesów e-commerce. Strona reklamowa jaką de facto jest landing page pojawia się przede wszystkim w mediach społecznościowych. Amazon landing page generators to narzędzie, które z pewnością ułatwia prowadzenie skutecznej kampanii marketingowej. Warto dowiedzieć się, dlaczego landing pages są tak ważne.

kod Asin - niezbędny na Amazon - sprzedawaj z upreseller.comAmazon landing pages – na czym polega ich fenomen

Skuteczność Amazon landing page wynika z faktu, że klient może przenieść się na stronę sprzedażową zaraz po tym jak zobaczy reklamę. Wystarczy jedno kliknięcie. Kampania marketingowa prowadzona w mediach społecznościowych staje się dzięki temu skuteczniejsza. Klient ma możliwość błyskawicznie zapoznać się z ofertą, a nawet od razu kupić reklamowany produkt.

Amazon landing page można prowadzić z pomocą specjalistów, którzy zadbają o całokształt kampanii marketingowej sklepu e-commerce. Pomoc fachowców jest nieoceniona szczególnie, kiedy stawia się pierwsze kroki.

Landing page na Amazon – od czego zacząć?

Chcąc stworzyć własną landing page należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Ważną kwestią jest struktura jaką powinna posiadać Amazon landing pages. Czytelność i przejrzystość wizualna powinny być priorytetami przy projekcie. Kiedy myślimy o landing page design ma naprawdę kluczowe znaczenie.

Najistotniejsze informacje znajdujące się na landing page powinny przykuwać wzrok. Dzięki temu klient zapamięta, te informacje, które właściciel firmy chce mu przekazać. Stąd przy projekcie wykorzystuje się odpowiednie wyróżniki i wielkości pisma. W przypadku amazon landing page powinno się unikać rozpraszaczy, należy skupić się na właściwym przekazie, który ma zachęcić klienta do zakupu.

Skuteczna sprzedaż na Amazon dzięki upreseller.comLanding pages jakie triki warto zastosować

Stosowanie wyróżników jest pardzo istotne, kiedy chcemy aby przekaz marketingowy trafił do klienta. Amazon landing page generators z pewnością ułatwiają to zadanie. Warto także trzymać się kilku zasad, które mogą znacznie podnieść skuteczność kampanii.

Above the fold to jedna z zasad, która w przypadku landing pages jest wyjątkowo przydatna. Są to treści, które widoczne są jako pierwsze. Stosując ją warto pamiętać także o zasadzie 5 sekund. Mówi ona o tym, że użytkownik już po 5 sekundach pobytu na stronie powinien móc zorientować się w treści i ogólnym przekazie.

Landing page niejedno ma imię

W przypadku kampanii wykorzystującej landing page warto pamiętać o tym, że strony tego typu mogą mieć różne zastosowanie. Warto wyróżnić dwa najważniejsze typy.

Landing page typu click through sprawiają, że po kliknięciu potencjalny klient przenoszony jest na wybraną stronę reklamodawcy. Na stronie typu landing page klient może zapoznać się z ofertą i dzięki temu zainteresować marką. Tego typu strony wykorzystywane są także w procesie optymalizacji.

Landing page typu coming soon zapoznać ma klientów z ofertą, która dopiero zostanie wprowadzona do sprzedaży. Odpowiednio prowadzony marketing w tym przypadku powinien stworzyć atmosferę wyczekiwania. Landing page tego typu może przyczynić się do wzrostu sprzedaży bezpośrednio po premierze.

Skuteczność amazon landing page

Sukces twojego landinge page zależy od wielu czynników. Przede wszystkim musi przyciągać uwagę i zachęcać do klikania. Dzięki temu więcej osób jest w stanie zapoznać się z ofertą, a co za tym idzie zwiększają się szanse na sprzedaż.

Człowiek ma określoną hierarchię potrzeb. Dąży do ich zaspokojenia. Wiele z tych potrzeb, to potrzeby materialne, które obecnie łatwiej zrealizować z pomocą branży e-commence. Marketing internetowy oraz landing page wpisują się w działanie mechanizmu zaspokajania potrzeb życiowych. Z tego względu tego typu marketing, w tym właśnie założenia takie jak landing pages są tak skuteczne.

Trzy zasady sukcesu landing page

Stworzenie landing pages nie jest trudne. Niemniej, aby kampania przyniosła odpowiednie efekty warto trzymać się trzech zasad. Z pomocą w tworzeniu landing pages przychodzi Amazon landing page generators. O czym warto pamiętać?

Funkcjonalność to żelazna zasada przy projekcie każdej strony internetowej. Dotyczy oczywiście także stron typu landing pageStrona musi działać prawidłowo, być intuicyjna i przejrzysta. Bez tego nawet najbardziej brawurowa kampania nie odniesie sukcesu. Co ważne strona powinna działać tak samo sprawnie na komputerach, telefonach i tabletach.

Szybkość ładowania zależy nie tylko od łącza internetowego, ale także od udanego projektu. Landing page to strona, w przypadku której szybkie i płynne działanie ma kluczowe znaczenie.

Prosty projekt w przypadku landing pages wiąże się z jasnym przekazem, który trafia do klienta. Landing pagenie powinien zawierać zbędnych elementów, które odwracałyby uwagę klienta. Strona skierowana na zwiększenie sprzedaży powinna skupiać się właśnie ta tym konkretnym aspekcie.

Sposób działania stron tego typu  jest niezwykle prosty. Jednak, aby ten rodzaj działań marketingowych był skutecznych konieczna jest wiedza i dbałość o szczegóły. Znając zasady łatwiej jest stworzyć Amazon landing page, która będzie miała realne przełożenie na wzrost sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu!

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  Zobacz również
  Inne wątki z tej kategorii

  To mały krok dla Ciebie

  Wielki skok dla Twojej firmy

  Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

  Skontaktuj się z nami
  Wyjście
  Przewiń na górę