Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

O nas

O nas

Poznaj nas! Specjaliści e-commerce!

Upreseller.com powstał z myślą o kompleksowej obsłudze sprzedaży na platformie Amazon i innych serwisach sprzedażowych. Naszym celem jest przede wszystkim pomoc rodzimym sprzedawcom w dotarciu na rynki europejskie przy pełnym wykorzystaniu potencjału, jaki daje platforma Amazon. Przy pomocy naszych fachowców masz szansę na szybki podbój rynków zagranicznych i maksymalizację swoich zysków!

Kompleksowa obsługa sprzedaży na Amazon i innych marketplaceNaszą misja jest przede wszystkim ułatwienie przedsiębiorcom startu w branży e-commerce. Przygotujemy Twój biznes na sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Choć e-commerce jest już obecnie dość popularne i rozpowszechnione, to jednak niewiele osób wie, jak poprawnie przygotować aukcję, czy przeprowadzić efektywną kampanię marketingową. Jest to szczególnie istotne, jeżeli decydujesz się na sprzedaż za pośrednictwem Amazon, który ma dość rygorystyczne wymogi dotyczące zarówno samej prezentacji produktów, jak i komunikacji z klientem. Nasz firma powstała po to, aby przeprowadzić Cię przez wszystkie zawiłości związane ze startem w branży e-commerce.

A może prowadzisz już sprzedaż internetową, ale nie idzie ona po Twojej myśli?

W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma to również kompleksowe wsparcie aktywnych sprzedawców. Zdiagnozujemy problem i nakierujemy Twoją sprzedaż na właściwe tory. Dzięki powierzeniu kompleksowej obsługi konta naszym specjalistom, nie wpadniesz w pułapkę powtarzania błędów. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła na wiodących rynkach europejskich, a także dopasować Twoją ofertę do zróżnicowanych potrzeb klientów z różnych krajów Europy. Pozwoli to na wzmocnienie Twojej marki i nadanie jej światowego charakteru.

Sprzedaż na Amazon, ebay - zaufaj Up reseller!Upreseller.com powstał we współpracy z firmą amzteam.pro. Nasza firma korzysta z zasobów i obsługi bardziej doświadczonych kolegów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że fachowcy, którzy zaopiekują się Twoim kontem, to profesjonaliści, mający wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce i prowadzeniu sprzedaży na Amazon i innych platformach sprzedażowych. Nasz zespół składa się z fachowców posiadających doświadczenie obejmujące różne obszary związane z prowadzeniem sprzedaży na platformach e-commerce. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każdy aspekt prowadzenia sprzedaży internetowej zostanie skrupulatnie dopilnowany. Dysponujemy zespołem złożonym ze specjalistów z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, czy też IT, którzy będą w stanie rozwiązać niemal każdą trudność.

Specjaliści od Amazon i innych marketplace w jednym miejscu!

Nasi specjaliści mieli okazję szlifować swoje umiejętności, obsługując sprzedaż na różnych rynkach europejskich. Dzięki temu doskonale znają ich specyfikę i modele zachowania klientów z poszczególnych krajów. Możesz być zatem pewien, że kampanie reklamowe i sposób prowadzenia sprzedaży na rynkach europejskich, będzie perfekcyjnie dopasowany do specyfiki konkretnego państwa. Ponadto zdejmujemy Ci z głowy konieczność znajomości języków obcych! W naszym zespole znajdują się osoby władające językami urzędowymi z niemal każdego europejskiego kraju. Dzięki temu możliwe będzie przygotowanie opisu produktu w języku danego marketplace’u, bez konieczności zatrudnienia tłumacza.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  W naszej ofercie

  Sprzedaż Twoich produktów na Amazon

  To mały krok dla Ciebie

  Wielki skok dla Twojej firmy

  Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

  Skontaktuj się z nami
  Wyjście
  Przewiń na górę