Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Obsługa konta Amazon

Strona główna » Usługi » Obsługa konta Amazon
Obsługa konta Amazon

Każdy sprzedawca doskonale zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest przebić się przez konkurencję i sprzedawać swoje produkty na szeroką skalę. Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników może potrwać, a w tym czasie zyski nie będą spływały na konto. Dlatego warto do tego zadania zatrudnić specjalistów, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży na amazon. Oferujemy pomoc na każdym etapie. Niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na amazon, czy może chcesz rozwinąć swoją działalność!

Consulting Amazon

W zakres consulting amazon wchodzą głównie:

Konsultacje amazon pomogą Ci rozwinąć własną markę, zwiększyć sprzedaż i zyskać nowych klientów. Nasze doświadczenie pozwala nam na doradztwo w wielu kwestiach. Przede wszystkim dowiesz się, w jaki sposób wyróżnić się na tle konkurencji, jak poszukiwać dostawców i innych partnerów oraz jak z powodzeniem negocjować ceny. Podpowiemy Ci też, jak zweryfikować potrzeby klientów (znaleźć niszę) i wdrożyć kampanie reklamowe.

Obsługa konta Amazon

sprzedaż i reklama na marketplace np. Amazon - upreseller.comNa platformie amazon jest już przeszło 300 milionów klientów z całego świata. Możesz więc zacząć działać na rynkach zagranicznych. Jednak do tego potrzebne jest Ci konto sprzedawcy. Jego założenie może być dość problematyczne. Już na samym początku musisz wybrać kategorię sklepów. Należy też pamiętać, że amazon wymaga od sprzedawców do przestrzegania regulaminu i ścisłych zasad. My dobrze wiemy, jak przebiega rejestracja konta amazon tak, aby spełniały wszelkie standardy. Poza rejestracją zajmiemy się także utrzymywaniem kontaktu z obsługą amazon, rozwiązywaniem problemów i stale będziemy kontrolować statystyki.

Obsługa sprzedaży i klienta Amazon

Dla nas Twój sukces jest też naszym sukcesem, dlatego liczymy na to, że mierzysz wysoko i masz ambicje, aby sięgać po jeszcze więcej. Jeżeli tak jest, to dla nas jesteś wymarzonym klientem. W związku z tym, że chcemy Ci pomóc, w naszej ofercie znajduje się pełna obsługa klienta. Będziemy odpowiedzialni za obsługę korespondencji, rozpatrywali reklamacje i monitorowali zwroty. Obsługę klienta możemy prowadzić w pięciu różnych językach, a mianowicie: francuskim, włoskim, angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Wiemy, jak wymagający potrafią być kontrahenci, więc zawsze odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Tworzenie listingów (aukcji) i pozycjonowanie na Amazon

usuwanie opinii na Amazon Obsługa konta amazon obejmuje również pomoc przy przygotowaniu aukcji oraz pozycjonowaniu Twojej firmy i tym samym produktów. To, że masz coś do zaoferowania klientom, nie oznacza, że od razu ich do siebie przekonasz, albo w ogóle do Ciebie trafią. Dlatego bardzo istotne jest to, żeby Twoje towary znalazły się na jak najwyższej pozycji. Tylko dzięki temu będziesz mógł zwiększyć sprzedaż i zyski. Pamiętaj, że klient z reguły szukając danego artykułu, wybierze te, które wyświetlą mu się w pierwszej kolejności. Poza tym gwarantujemy Ci nasze wsparcie podczas przygotowywania opisu, tytułu i wyboru zdjęć.

Kiedy produkt zostanie już opisany i wyeksponowany, możemy przejść do kolejnego etapu, czyli kampanii marketingowej. Optymalizacja pod wyszukiwanie to dziś jedno z najważniejszych narzędzi. Nasi eksperci przygotują odpowiednie słowa kluczowe, sekcję pytań i odpowiedzi oraz zadbają o dobrą jakość zdjęć.

Poprzez obsługę konta prowadzimy też kampanie reklamowe. Naszym zadaniem jest zadbać o to, aby reklamy skutecznie przyciągały odbiorców i zachęcały do skorzystania z oferty. Wykorzystujemy również model reklamowy PPC, który polega na wyświetlaniu reklamy nie tylko w serwisie amazon, ale też w innych witrynach.

Landing pages to nic innego, jak strony docelowe, na których klienci po raz pierwszy zobaczą twoje produkty. Zaprojektujemy je w taki sposób, że klienci zainteresują się tym, co masz w swojej ofercie.

Co więcej, osoby działające na własną rękę nie mają możliwości prowadzenia sprzedaży w każdej kategorii produktowej, ponieważ obsługa amazon z uwagi na bezpieczeństwo kupujących została zmuszona do wprowadzenia ograniczeń dla nowych sprzedawców. Natomiast my podczas zajmowania się Twoim kontem amazon zrobimy wszystko, byś od samego początku mógł korzystać z każdej kategorii.

Magazyn na Amazon - jaką opcje wybrać FBA czy FBM?Ochrona konta Amazon

Bezpieczeństwo konta amazon to podstawa. W dużej mierze dbamy o to, abyś nie był ofiarą nieuczciwego działania konkurencji, nie nastąpiła blokada konta amazon lub środków. W razie potrzeby usuwamy również negatywne opinie, pod warunkiem że pozwala nam na to polityka amazon. Przeprowadzona przez nas rejestracja znaków towarowych nie tylko chroni cię przed konkurencją, ale również daje Ci szansę na zwiększenie zysków. Dodatkowo chronimy karty produktowe, ponieważ nasze działanie jest całkowicie zgodne z regulaminem amazon.

Ochrona sprzedaży na Amazon

Przed rozpoczęciem sprzedaży na amazon zastanów się, na jaką skalę chcesz rozszerzyć swoją działalność. Ma to istotne znaczenie, ponieważ w serwisie amazon możesz wybrać rodzaj konta. Jeśli zdecydujesz się na darmowe konto, będziesz mógł sprzedawać tylko 40 sztuk danego produktu. Konto Pro, choć płatne to umożliwia ci nieskończoną liczbę sprzedawanych produktów. Poza tym będziesz mógł dodawać je w jednym pliku lub ręcznie przygotowywać listingi.

Obsługa konta amazon zapewni Ci ochronę przed konkurencją, a nawet klientami, którzy mogą wystawiać negatywne opinie, mimo że transakcja przebiegła pomyślnie.

Tworzenie świadomości marki

Do tego, aby Twoja marka była rozpoznawalna, nie wystarczą Ci same produkty i wystawienie ich na sprzedaż. Musisz zyskać taki wizerunek, żeby klienci Cię zapamiętali i wracali do na Twoje konto sprzedawcy. Z chęcią podzielimy się własną wiedzą, którą nabyliśmy podczas obsługi kont sprzedażowych i podpowiemy, z jakich narzędzi powinieneś skorzystać. Pomagamy sprzedawcom zarejestrować markę i przejść przez cały proces weryfikacji, który jest dość wymagający, ale jednocześnie korzystny. Po zakończeniu otrzymasz certyfikat oryginalności, niepowtarzalności i wysokiej jakości produktów.

sprzedaż na amazon i budowanie marki - upreseller.comPozycjonowanie sklepu na Amazon

Obsługa konta amazon umożliwia ci dostęp do pakietu pozycjonerskiego, który pomoże Ci zwiększyć sprzedaż, znaleźć ambitne rozwiązania lub uczciwie zdobyć przewagę nad konkurencją. Poruszone zostały w nim najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży w serwisie amazon, a m.in.:

Jeżeli podejmiesz z nami współpracę, udostępnimy Ci pakiet sprzedawcy dopasowany do Twoich potrzeb.

Należymy do Amazon service provider network!

Na koniec musimy się odrobinę pochwalić i tym samym zachęcić Cię do skorzystania z naszych usług. Należymy do zaufanych partnerów serwisu amazon! Jesteśmy więc zobowiązani prowadzić obsługę klienta na jak najwyższym poziomie. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie i samorealizacja, dlatego robimy to, co umiemy najlepiej i ciągle staramy się poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. Tylko w ten sposób możemy zyskać Twoje uznanie.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  Zobacz również
  Inne wątki z tej kategorii

  To mały krok dla Ciebie

  Wielki skok dla Twojej firmy

  Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

  Skontaktuj się z nami
  Wyjście
  Przewiń na górę