Tel.: +48 781 465 786
Zapytaj o ofertę

Rejestracja marki

Strona główna » Usługi » Rejestracja marki
Rejestracja marki

Rejestracja marki na Amazon, inaczej Amazon Brand Registry, to krok niezbędny dla każdego sprzedawcy, chcącego otworzyć się na nowe możliwości reklamowe i sprzedażowe. Działanie to pomoże zbudować odpowiedni wizerunek, dzięki któremu konsumenci będą chętniej zwracać uwagę właśnie na Twój produkt. Sama rejestracja obejmuje również rejestrację znaku towarowego, zapewniając mu przy tym ochronę w krajach Unii Europejskiej przez Urząd Własności Intelektualnej. Dowiedz się więcej o programie Amazon Brand Registry i pozwól na rozkwit swojej marki.

Proces rejestracyjny przy pełnym wsparciu

rejestracja marki i sprzedaż na AmazonAmazon Brand Registry to proces, który osobom bez doświadczenia może wydawać się bardzo skomplikowany. Warto zaznaczyć, że aby doszedł on do skutku, muszą zostać spełnione wymagania platformy oraz wniesione odpowiednie opłaty. Jeśli jesteś właścicielem nowej marki lub nigdy nie działałeś na Amazonie, polecamy Ci skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w procesie Amazon Brand Registry, takiej jak nasza. Dzięki temu zyskasz większą kontrolę nad własną działalnością w tym obszarze. Nowe funkcjonalności, o których dowiesz się podejmując z nami współpracę pozwalają uzyskać przewagę nad nieuczciwą konkurencją, wykorzystującą wiele przemyślanych sposobów na przyciągnięcie do siebie klienta. Pamiętaj: rozwój Twojej marki zależy od Ciebie. Jeśli zależy Ci na spopularyzowaniu oferowanych produktów na Amazonie, skorzystaj z proponowanych przez nas profesjonalnych rozwiązań brand registry.

Rejestracja znaku towarowego

Nasz program Amazon Brand Registry, przygotowany z myślą o sukcesie sprzedawcy, zawiera zgłoszenie znaku towarowego do rejestracji. Za jego pośrednictwem znak towarowy Twojej marki zyska ochronę, co ma pozytywny wpływ na tworzenie świadomości marki na Amazon. Rejestracja znaku towarowego możliwa jest w zewnętrznych urzędach oraz odpowiedzialnych za to organizacjach w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Ma to służyć ochronie i respektowaniu znaków towarowych, a także budowaniu pozycji marki na rynku. Urząd Unii Europejskiej ds. ochrony znaku towarowego to EUIPO – European Union Intelectual Property Organisation. Znak towarowy zarejestrowany w EUIPO chroniony jest na terenie całej Unii Europejskiej. Po dokonaniu tego kroku, można zacząć w pełni korzystać z programu Amazon Brand Registry.

obsługa konta amazon, skuteczna sprzedaż - zapraszamy do upreseller.comJakie korzyści daje program Amazon Brand Registry?

Znak towarowy marki jest już zarejestrowany? Teraz warto poznać inne korzyści programu Amazon Brand Registry, dotyczące produktu i jego sprzedaży. Dzięki niemu właściciel marki zyskuje możliwość pełnego zarządzania każdym aspektem swojej działalności na Amazon. Ponadto otrzymuje również dostęp do osobnego panelu, powiązanego z kontem Amazon Seller Central lub Vendor Central. W połączeniu z pełną ochroną oraz możliwościami reklamowymi, jest to idealny pakiet dla każdego właściciela znaku towarowego i marki, któremu zależy na sprzedaży produktu na szeroką skalę.

Pomoc w rejestracji marki i consulting Amazon

Należy zatem przystąpić do przestawienia możliwości, które daje rejestracja konta Amazon we współpracy z fachową firmą. Przede wszystkim, z naszą pomocą cały proces przebiegnie szybko i bezproblemowo. Pomożemy Ci w rozwiązaniu wszelkich spraw, działając zgodnie z odpowiednim standardem. Dodatkowo Amazon daje możliwość kontroli statystyk, czym również się zajmiemy. Wesprzemy w analizie bezpośredniej konkurencji oferującej dany produkt oraz opracowaniu strategii działania i planu sprzedaży. Pozwoli to na wyprzedzenie innych sprzedawców i dotarcie do większej grupy klientów zainteresowanych towarem.

Skupiamy się na Twoich produktach

sprzedaż na amazon i budowanie marki - upreseller.comOprócz tego, że znaki towarowe zarejestrowane są w odpowiednich organizacjach, dzięki czemu chroni je Urząd Własności Intelektualnej, właściciel firmy może liczyć m.in. na kontrolę komentarzy i opinii, publikowanych przez klientów. Pozwala to na ochronę sprzedawców na Amazon przed działaniem nieuczciwej konkurencji. Oferujemy również pomoc w wystawieniu oferty i wsparcie merytoryczne oraz techniczne przy tworzeniu i wyszukiwaniu materiałów, m.in. przy zdjęciach produktu czy szczegółowym opisie produktu. Uczestnicy programu mogą być pewni, że na każdym etapie otrzymają kompleksowe doradztwo. Dla naszych klientów prowadzimy również monitoring zamówień, co pozwala na tworzenie analiz, które później przyczyniają się do lepszej sprzedaży produktu. Po naszej stronie stoi również neutralizacja zagrożeń oraz odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości wypłat. Podejmij z nami współpracę i przekonaj się, że to najlepsza decyzja dla Twojej marki na Amazonie.

Zainteresowała cię nasza oferta, zajrzyj na naszą stronę upreseller.com

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  Zobacz również
  Inne wątki z tej kategorii

  To mały krok dla Ciebie

  Wielki skok dla Twojej firmy

  Korzystając z naszej pomocy możesz sprzedawać swoje produkty na Amazon na rynkach w takich krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Niemcy. Dodatkowo, mamy doświadczenie w sprzedaży na Amazon w USA. Jeden produkt będący na Amazon może więc trafić do wielu klientów. Miej większe zyski również na innych platformach, dzięki dobrej sprzedaży na Amazon.

  Skontaktuj się z nami
  Wyjście
  Przewiń na górę